Офіційний сайт Городенківської районної ради

Про співфінансування інвестиційного проекту.

Проект


УКРАЇНА
Івано-Франківська область
ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 Сьоме демократичне скликання
(двадцять третя  сесія)


від ______________2019 року №
м. Городенка 

Про співфінансування інвестиційного проекту


     Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», з метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації інвестиційних програм (проектів) у Городенківському районі, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій, районна рада


вирішила:


     1. Виділити у 2019році кошти на співфінансування інвестиційного проекту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-20 Снятин-Тязів на ділянці км 0+000 - км  108+063 (окремими ділянками)» в сумі 1400,0 тис. грн. з наступною передачею, як субвенцію обласному бюджету Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області за рахунок залишку на початок року.
     2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Р. Неміш).


Голова районної ради                                Іван Мандич

 

 

 
Дизайн: Роман Туз