Офіційний сайт Городенківської районної ради

Про реорганізацію Городенківського протитуберкульозного диспансеру шляхом перетворення в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГОРОДЕ

Проект


УКРАЇНА
Івано-Франківська область
ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 Сьоме демократичне скликання
(двадцять третя  сесія)


від ______________2019 року №
м. Городенка

 

Про реорганізацію Городенківського
протитуберкульозного диспансеру
шляхом перетворення в КОМУНАЛЬНЕ
НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ГОРОДЕНКЕІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ
ДИСПАНСЕР» ГОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104 - 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України від 06.04.2017 № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», з метою покращення якості й доступності медичного обслуговування населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу, розглянувши клопотання  протитуберкульозного диспансеру від 05.06.2019р. № 32(01-08) враховуючи  рекомендації постійної комісії районної ради з гуманітарних питань районна рада

вирішила:


1. Реорганізувати Городенківський протитуберкульозний диспансер  (і. к. 25952003) шляхом перетворення  в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМЧТВО «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОНЕНОЇ РАДИ».
2. Встановити, що КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМЧТВО «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ є правонаступником майна, прав та обов’язків Городенківського протитуберкульозного диспансеру.
3. Утворити комісію з реорганізації шляхом перетворення Городенківського протитуберкульозного диспансеру (далі – Комісія) у складі, що додається.
4. Установити, що з моменту призначення Комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами Городенківського протитуберкульозного диспансеру.
5. Доручити голові комісії протягом трьох робочих днів повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняте рішення.
6. Встановити, що вимоги кредиторів приймаються Комісією за місцем знаходження Городенківського протитуберкульозного диспансеру. Строк пред’явлення кредиторами своїх вимог становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи. Кожна окрема вимога кредитора, зокрема щодо сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, розглядається, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається кредитору  не пізніше тридцяти днів з дня отримання юридичною особою, що припиняється, відповідної вимоги кредитора.
7. Комісії здійснити заходи  щодо реорганізація шляхом перетворення  Городенківського протитуберкульозного диспансеру згідно з чинним законодавством України.
8. Комісії з припинення в порядку, передбаченим чинним законодавством України, здійснити заходи щодо припинення юридичних осіб та подати на затвердження районній раді статут та передавальний акт.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Г.Зварич).

 

 

Голова районної ради                                         Іван Мандич


Додаток

до рішення районної ради

від _____ 2019 року №___________

Склад
комісії з припинення (реорганізація шляхом перетворення)
Городенківського протитуберкульозного диспансеру


Дзюбак Мирослава Іванівна - головний лікар Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

 

Члени комісії:


Кубійович Галина Василівна - завідуюча стаціонарним відділенням Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

Білик Ірина Романівна - головний бухгалтер Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

Михайлик Оксана Богданівна - інспектор відділу кадрів Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

Іванків Оксана Богданівна - старша медична сестра Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

Лесюк Галина Богданівна - уповноважена особа від трудового колективу Городенківського протитуберкульозного диспансеру;

 

Заступник голови районної ради                                      Галина Дідич

 

 
Дизайн: Роман Туз