Офіційний сайт Городенківської районної ради

Про звернення районної ради

Проект


УКРАЇНА
Івано-Франківська область
ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(двадцять третя  сесія)


від __________ 2019 року № __________
м. Городенка

Про звернення районної ради

     Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада


вирішила:


     1. Схвалити звернення районної ради  до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (додається). 
     2. Рішення надіслати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. 
     3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Зварич Г.І. )


Голова районної ради                                                        Іван Мандич


Національній комісії, що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг
(НКРЕКП)
Державному агентству з енергоефективності

та енергозбереження України


Звернення

     Ми, депутати Городенківської районної ради, глибоко обурені підвищеним середньозваженим тарифом на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання .
     Відповідно до Закону України від 21.03.2017р. №1959-VIII  «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії», тариф для виробництва тепла з альтернативних видів палива складає 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням газу.
     25 березня 2019 року  головою Держенергоефективності затверджено тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу в Івано-Франківській області – 2143,75 грн. за 1 Гкал.
     Городенківська районна рада  звертається  до  Вас з проханням надати розрахунок  та пояснення  чому для Івано- Франківської області  затверджено найвищий тариф на виробництво тепла з альтернативних видів палива – 2143,75 грн. за 1Гкал.


Прийнято на 23  сесії районної ради
сьомого демократичного скликання
13 червня 2019 року

 

 
Дизайн: Роман Туз