Офіційний сайт Городенківської районної ради

Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення котельні м.Городенка вул.5-ої річниці Незалежності,11.

Проект

 

УКРАЇНА
Івано-Франківська область
ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(двадцять третя  сесія)

від __________ 2019 року № __________
м. Городенка

Про надання згоди на  передачу в оренду частини приміщення котельні
м. Городенка вул. 5-ої річниці Незалежності, 11

     Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оренду державного та комунального майна”,  розглянувши клопотання директора комунального підприємства «Теплосервіс» Городенківської районної ради від 31.05.2019р. № 05/31, Фонду комунального майна в Городенківському районі від 07.06.2019р. №41 та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління майном, комунальною власністю, агропромислового комплексу та земельних відносин,  районна рада

вирішила:

     1. Надати згоду комунальному підприємству «Теплосервіс» Городенківської районної ради на передачу в оренду частини приміщення котельні загальною площею 208.8 кв.м.  за адресою: м.Городенка  вул. 5-ої річниці Незалежності,11.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців.
     2. Директору комунального підприємства «Теплосервіс» Городенківської районної ради Ємчурі Р.П. здійснити передачу в оренду  на конкурсній основі відповідно до  чинного законодавства.
     3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, комунальною власністю, агропромислового комплексу та земельних відносин  (Стусяк В.М.).


Голова районної ради                                                        Іван Мандич

 

 

 

 

 

 

 

 
Дизайн: Роман Туз