Офіційний сайт Городенківської районної ради

Вітання з 25 річницею Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,
працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани!

     Сердечно вітаю Вас із 25 річницею Збройних Сил України!
     Прийняття 6 грудня 1991 року Закону України про створення національного війська продемонструвало рішучу готовність українського народу зі зброєю в руках захищати національні інтереси молодої незалежної України.
     Незважаючи на минулі десятиліття руйнування армії, складні економічні умови сучасності, нам є ким і чим пишатися. Нині ми можемо з упевненістю сказати: наші Збройні Сили України відроджені, незламні, непереможні.
     Сьогодні в реальній бойовій обстановці, військовослужбовці Збройних Сил України гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників України і відіграють вирішальну роль в антитерористичній операції.
     Хочу щиро подякувати кожному військовослужбовцю, працівнику, ветерану Збройних Сил України за зразкову службу, за вірність військовій присязі, героїзм, відвагу і самовідданість.
     У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за єдність держави та встановлення миру і спокою на нашій українській землі. Вічна їм слава!
     З нагоди свята висловлюю впевненість, що особовий склад Збройних Сил України і в подальшому з честю і гідністю виконуватиме поставлені перед ними завдання щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості Української держави.
     У цей знаменний день бажаю всім  Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя та незламної віри у перемогу.

Військовий комісар
Городенківського РВК
майор                                              Ю.М.ФЕРБЕЙ

 
Дизайн: Роман Туз