Офіційний сайт Городенківської районної ради

Проєкт  5

                                                                                                       

УКРАЇНА

Івано-Франківська область

ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 Сьоме демократичне скликання

(тридцять  перша  сесія)

РІШЕННЯ

від ________2020р.   №__________

м. Городенка

Про вихід  зі складу засновників  КОМУНАЛЬНОГО

НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ

ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 23.09.2020р. № 667-29/2020 « Про передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Городенківського району у комунальну власність територіальної громади м. Городенка в особі Городенківської міської ради»,  рішення районної ради від 16.10.2020р. №684-30/2020 « Про затвердження актів прийому-передачі приміщень зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Городенківського району у комунальну власність територіальної громади м. Городенки в особі Городенківської міської ради (і.к.04054292), враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської етики, законності і правопорядку,  районна рада

вирішила:

  1. Вийти зі складу засновників КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  (і.к 25952003).

  2. Керівнику КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  (М.Дзюбак) підготувати Статут у новій редакції.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської етики, законності і правопорядку (М. Олексин).

    Голова районної ради                                                         Іван МАНДИЧ

 
Дизайн: Роман Туз