Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

"Не для слави, але для людей"
13 лютого 2009

 

 "Я маю надію прислужитися своєму народові", таким було життєве кредо нашого славетного краянина   , письменника Леся Мартовича, 138 роковини від дня народження якого відзначено в його рідному селі Торговиці. Цього дня громада села та численні гості зі Львова, Івано-Франківська, Верховини, Городенки, Снятина віддали шану своєму землякові. Присутні відвідали літературно-меморіальний музей письменника та поклали квіти до його погруддя. Літературно-мистецька композиція "Не для слави, але для людей" відбулася за участі педагогічного та учнівського колективів в актовій залі школи, яка носить його ім’я. Вже традицією стало в цей день проводити презентації нових книг, авторами яких є земляки Леся Мартовича. Наш краянин, академік Василь Марчук презентував книгу "Західно-Українська Народна Республіка", яка вийшла до 90-річчя ЗУНР, співавтором якої він є. Відомий громадсько-політичний діяч, краєзнавець, журналіст, наш земляк Василь Нагірняк представив присутнім свою книгу "Во славу золотого тризуба". Вона присвячена 100 річному ювілею провідника ОУН Степана Бандери.

З вітальним словом до присутніх звернулися :  дослідник творчості письменника, його землячка, кандидат філологічних наук, викладач Прикарпатського університету Ганна Марчук, академік, завідувач кафедри статистики і аналізу Львівського державного аграрного університету Василь Липчук, який подарував рідній школі ряд своїх праць з економіки, менеджменту, сільського туризму.

В святкуванні взяли участь заступник голови РДА Степан Михайлюк, депутати районної ради Олександра Гудзик, Михайло Мицус, Орест Юрковський.

 
Дизайн: Роман Туз