Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

Розпочато виконання проекту "Протидія торгівлі людьми"
31 березня 2009

В Україні розпочинає свою роботу проект "Попередження торгівлі людьми  шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад". Проект виконуватиме Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у партнерстві з неукраїнськими неурядовими організаціями - Фондом розвитку громадських організацій "Західно-український ресурсний центр" та Всеукраїнською благодійною організацією "Український фонд "Благополуччя дітей".

Проект виконуватиметься в чотирьох областях України - на Заході (Львівська та Івано-Франківська області), на Сході (Донецька область), та в Автономній республіці Крим. У кожній області буде відібрано чотири населених пункти на базі яких буде здійснюватися робота, яка включає навчання для громадських активістів та соціальних працівників, реалізацію програми малих проектів, дослідження стану міграції та роботу у громадах, спрямовану на зменшення відтоку трудових ресурсів з України, створення альтернативних можливостей для молоді.

Головною цільовою групою проекту є підлітки та молоді люди, які стоять перед життєвим вибором – мігрувати за кордон  або залишатися в Україні. Завдання проекту полягає у тому, щоб допомогти громадам створити у себе більш сприятливе середовище, щоб молоді люди були схильні залишитися в Україні, а не виїжджати за кордон.

Від нашого району в проекті візьме участь сільська громада Вікна, яка подала анкету для участі в конкурсі.

 
Дизайн: Роман Туз