Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

Відзначення Дня Гідності та Свободи
22 листопада 2014
             
Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 р. № 872/2014 з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 р. та у листопаді 2013 р.-лютому 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, в районі 21 -22 листопада відзначено День Гідності та Свободи.
21 листопада відбулися Богослужіння в церквах району, вечером були запалені свічки та ватра пам'яті на центральній площі м. Городенки, отець-декан Ігор Левицький відправив молебень та панахиду за убієнних Героїв Небесної Сотні, бійців АТО та жертв Голодомору.
22 листопада відбулося Віче на центральній площі м. Городенки, яке розпочалося з виконання Державного Гімну України. Священики відправили панахиду за загиблими Героями України, хвилиною мовчання вшановано Їх світлу пам'ять.
Перед присутніми виступили: голова районної ради Богдан Кобилянський голова районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Євген Ротерманголова районної організація КУН Богдан Дружкінголова громадської організації «Майдан» Світлана Кульчинська, голова районної організації ВО «Свобода» Василь Токарик, представник  Правого Сектору В’ячеслав Мартинюк.    
Присутні долучилися до збору пожертв, теплого одягу для бійців АТО.
                  

 
Дизайн: Роман Туз