Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

Свято у садибі Святого Миколая
19 грудня 2014
 
Цьогоріч в садибі Святого Миколая, що в Тишківцях, відбулося казкове дійство. Це свято для малечі та школярів щорічно дарує подружжя Анатолія та Ольги Матвієнків.
Присутні взяли участь в богослужінні біля ротонди Святого Миколая, після чого відбулося театралізована вистава, в якій основні ролі виконували діти та Святі Миколаї. 
В цей святковий день, як і годиться, дітвора отримала подарунки, а діти-переможці дитячих конкурсів - грошову винагороду, яку відразу ж пожертвували для потреб бійців в зоні АТО. 
Приємним було й те, що районна організація "Союзу українок" та жіночий клуб "Оберіг" передали для українських вояків теплі речі, виготовлені власними руками.
В урочистостях взяли участь та привітали присутніх народні депутати України Анатолій Матвієнко та Михайло Довбенко,  голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, депутат обласної ради Василь Матійчик, голова районної ради Богдан Кобилянський, перший заступник голови райдержадміністрації Поліна Сливка, депутат районної ради Роман Неміш. Святкове дійство вів сільський голова Іван Пронич.  
 
 
Дизайн: Роман Туз