Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

Тематичний семінар "Реалізація проектів розвитку місцевого самоврядування"
14 травня 2015

 

На базі Городенківської районної ради відбувся одноденний тематичний семінар " Реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування " для посадових осіб місцевого самоврядування Городенківського і Снятинського районів. Учасників семінару привітав заступник голови районної ради Юрій Лахман. На семінарі розглянуто ряд важливих питань:"Особливості написання проектів для участі у шостому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування", "Участь територіальних громад у четвертих обласних конкурсах": "Громада кращого довкілля", "Краща спортивна громада", "Краща етнокультурна громада",  з якими перед присутніми виступив Цимбалюк Юрій Володимирович - заступник начальника забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету виконавчого апарату обласної ради, магістр державної служби.

В роботі семінару взяв участь тренер Західно-українського ресурсного центру (м. Львів) - Філяк Максим Сергійович, який висвітлив ряд питань для слухачів семінару, а саме: "Додаткові джерела фінансування територіальних громад","Принципи проектної діяльності" ,"Складові грантового проекту"," Інструменти планування проектної діяльності в органах місцевого самоврядування","Моніторинг проектів розвитку місцевого самоврядування".    

Учасники семінару отримали сертифікати про проходження навчання, а також методичну літературу та навчальні посібники з питань методики складання проектних заявок, основ управління у неурядових організаціях та реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування. 

 
Дизайн: Роман Туз