Офіційний сайт Городенківської районної ради

Проекти рішень
На наступну вісімнадцяту сесію районної ради (друге пленарне засідання).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
вісімнадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання
(друге пленарне засідання)
16 серпня 2018 року

1. Про інформацію Городенківської районної виборчої комісії.

2. Про Порядок призначення та звільнення педагогічних працівників КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО - РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

3. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

4. Про реорганізацію Городенківської центральної районної лікарні шляхом перетворення в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГОРОДЕНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

5. Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018  року.  

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Стрільче  Стрільченської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котиківка Городенківського району Івано-Франківської області.

8. Про уточнення районного бюджету за І півріччя 2018 року.

9. Про погодження звільнення Нестерик Віри Миколаївни з посади директора Луківського НВК І-ІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

10. Про погодження звільнення Сливчука Віктора Федоровича з посади директора Городенківської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

11. Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Городенківської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області  та створення конкурсної комісії.

12. Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Луківського НВК І-ІІ ст. Городенківської районної ради Івано-франківської області  та створення конкурсної комісії.

13. Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Ясеневопільнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області  та створення конкурсної комісії.

14. Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Семенівського НВК І-ІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області  та створення конкурсної комісії.

15. Про погодження призначення на тимчасове виконання обов`язків директора Луківського НВК І-ІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

16. Про погодження призначення на тимчасове виконання обов’язків директора Городенківської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

17. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у власність  Тишківської сільської ради.

18. Про призначення  на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

19. Про затвердження передавального акту Комунального закладу Городенківської районної ради «Городенківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ „ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ” Городенківської районної ради.

20. Про  визнання Прикарпатської товарної біржі організатором аукціону з продажу комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Городенківського району.

21. Про  надання згоди КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ«ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ на передачу в оренду.  

22. Про створення комісії з реорганізації закладів освіти району.

23. Про делегування повноважень Городенківській РДА на видачу дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Городенківського району.

24. Про надання згоди на продовження договору оренди.

 

 

 

 

 

 

 


Дизайн: Роман Туз