Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

Обласна координаційна рада
16 вересня 2015

  

             14 вересня відбулося засідання обласної координаційної ради ІІІ фази проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ".

             На координаційній раді розглянуто питання "Про хід впровадження Проекту в області (плани, завдання,проблемні питання), "Стан підготовки, затвердження і реалізації мікропроектів громад ", "Про затвердження пропозицій щодо співфінансування мікропроектів громад з обласного бюджету".

            Городенківський район співпрацює з Проектом з 2008 року. За цей час 15 громад успішно реалізували свої ініціативи у галузі розвитку освіти, безпосередньо це були мікропроекти пов"язані з енергоефективністю (заміна системи опалення, заміна вікон та дверей). Кошти, які будуть  реалізовані в межах Проекту  2014-2015 роки 1млн. 500тис. грн., з них кошти ЄС/ПРООН 1млн.грн.

           У ході засідання представники районів- партнерів проекту - Верховинського, Городенківського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Тлумацького, Тисменицького, міст Коломия, Надвірна, - ділилися досвідом впровадження мікропроектних пропозицій громад.

           На засіданні координаційної ради було оголошено переможців конкурсу на кращий Ресурсний центр громад, який проходив в рамках Проекту ЄС/ПРООН " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду " в Україні. Переможцями стали по Івано-Франківській області Городенківський та Верховинський Ресурсні центри  громад. Городеніквський Ресурсний центр за винагороду в 1000$ отримає офісну техніку.

        Вдячні за плідну співпрацю ЄС/ПРООН та  обласному Ресурсному центру громад. 

 

 
Дизайн: Роман Туз